TK Sklo Bohemia

Světlá nad Sázavou

ZÁVODNÍ TENIS

Tenisový klub Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou v roce 2024 reprezentují družstva v kategoriích: babytenis, mladší žáci, starší žáci a dospělí.

bližší informace získáte na stránkách jednotlivých kategorií:

Babytenisté hrají nejvyšší soutěž - Královéhradecký přebor, tabulka čts zde.

Mladší žáci hrají nejvyšší soutěž - O putovní pohár prezidenta, tabulka čts zde.

Starší žáci hrají Hradecko-Pardubickou soutěž (2. třída, čtyřčlenná družstva), tabulka čts zde.

Dospělí hrají druhou nejvyšší soutěž - Pardubický krajský přebor, tabulka čts zde.

Změny pro hráče kategorie minitenis a babytenis od sezóny 2018

Od 1. 10. 2017 hráči věkové kategorie minitenis a babytenis si musí vybrat klub, za který budou v dané sezóně hrát turnaje jednotlivců a soutěže družstev (u soutěží družstev hráč může hostovat i do jiného klubu). Na začátku každé tenisové sezóny si hráči minitenis/babytenis budou vybírat klub.

Postup je následující:

v nové tenisové sezóně se hráč přihlásí do Informačního systému, vytvoří žádost o zaplacení poplatku za registraci na 1-4 roky po zaplacení poplatku (a připsání poplatku na účet ČTS) hráč v IS vybere klub ze seznamu klubů ČTS = vytvoří žádost o vstup do klubu jakmile kontaktní osoba vybraného klubu žádost schválí, je registrace na aktuální sezónu kompletní a hráč se může přihlašovat na turnaje ČTS nebo může být vložen na soupisku družstva zvoleného klubu. 

To znamená, že hráč, který si nezvolí klub (vytvoří žádost v IS a žádost nebude schválena klubem), tak se nebude moci účastnit turnajů jednotlivců ČTS ani soutěží družstev.

Změny byly navrženy legislativní komisí ČTS a schváleny výkonným výborem ČTS.

Zdroj: Český tenisový svaz 4. 10. 2017 - http://www.cztenis.cz/

Zdravotní prohlídky hráčů kategorie minitenis a babytenis 

Dle upozornění Českého tenisového svazu musí každý hráč, který hraje turnaje nebo družstva, absolvovat každý rok zdravotní prohlídku. 

ČTS uvádí, že prohlídku může provádět dětský a praktický lékař, ale z Vašich ohlasů vyplývá, že se tak děje zcela výjimečně.